10 cent 1843, ontwerp door Schouberg voor een dubbeltje Vz. met een gekroonde gotische W, waaronder het jaartal 1843 Kz. gekroonde wapenschild tussen 10-C, gladde rand. Dit ontwerp werd wel goedgekeurd, doch van een aanmunting is niets gekomen, geslagen met gepolijste stempels, Sch.536(RR), zeer zeldzaam, fdc