PRIMITIEF GELD/LAOS, Mekong Delta, Kanogeld met 3 countermarks met een olifant in het midden en verder geen versieringen, 19e eeuws, 74.44gram, 95mm, Quiggin pl.21.3, ruim zeer fraai/prachtig