Kavel 3465

Lots in huge boxes - Lots in grote dozen
WERELD, grote oude collectie munten vanaf de 16e eeuw met veel munten en iets penningen w.o. een groot aantal van voor 1900. De collectie bestaat veelal uit koper, bronzen en zilveren munten w.o. interessant Duitse Staten waarbij mooie kwaliteiten, veel Nederland en Overzee met provinciaal. Verder buiten Europa etc., een lade met antieke munten, het totaal is opgezet met soms nog de oude omschrijvingen in grote authentieke houten muntenkast op wieltjes in 48 lades en 6 extra lades. Op verzoek van inzender als een geheel aangeboden. Gegarandeerd een winter lang uitzoekplezier !!!
Opbrengst: € 10500