GEVANGENISGELD, Huis van reclusie en tuchtiging Leeuwarden (1824-1847), ½ Gulden, eenzijdig geslagen, in blik, 35.5mm, instempeling 50 boven en L beneden, in het midden klimmende leeuw met links en rechts ½-GL, Sch.467, zeer fraai, uiterst zeldzaam