MIDDELBURG, Herdenkingsnoodmunt na het beleg van 1573-1574, vz. geinspireerd op gouden kroon, met boven Zeeuws wapenschild, links en rechts burcht in het midden DEO/REGI.PA/TRIAE.FIDE/MIDDELB/1573, in parelcirkel, in krans DRPF/MIDDELB/1573, zeer zeldzaam, zilver 26.5-27mm., van Loon P.171.1 beschreven als halve velddaalder, prachtig