CULEMBORG, zilveren daalder van Karel de Grote(Ost Friesland of Noord Holland), Vz: Gekroonde buste naar rechts. Omschrift: SANCTVS : CAROLVS : MAGNVS.
Kz: Een klimmende leeuw naar links. Omschrift: MONETA . NOVA . ARGENT . D.I.P.
Delm.787, fraai/zeer fraai