1691, Akte van Harmonie gesloten tussen de Nederlandse Provinciën, vz. geharnast Bb. Willem III, Hollandse maagd naast brandend altaar, Nederlandse leeuw, zilver 56mm, gew.55.6gr., Med. C. Adolphi, vL.III 47, KPK 1044, ruim zeer fraai