Kavel 3

Historie penningen
Kavel 3
1584, Moord op Willem de Zwijger door Baltasar Gerards, door Herman Klaassens, geslagen op last van de Staten van Zeeland, Vz. vogel vliegt naar zijn nest op zee, Kz. gekroonde wapen van Zeeland waaromheen de Zeeuwse stadswapens, vL.I 345/339.2, zilver 45.5mm., gew.46.9gr., vL. I 345.2, ruim zeer fraai/bijna prachtig, vz. licht gevlekt
Opbrengst: € 620