Zilveren rijder 1659(1e jaar), Ridder te paard rijdend naar rechts boven Provinciewapen, kz. gekroond Generaliteitswapen gehouden door twee leeuwen, 1659 einde omschrift, Delm.1029, slagbarstje, bijna prachtig