1590, Turfschip van Breda, Vz. het schip met soldaten, kz. klimmende leeuw, wapenschild en 5 regelige tekst, zilver 39mm., gew.18.30gr., Med. G. van Biylaer, vL.I 409, ruim zeer fraai