1597, Jeton, Overwinning bij Turnhout door Prins Maurits, gekroonde leeuw der Verenigde Gewesten met zwaard en pijlenbundel, Kz. 11-regelige tekst met TOTA, Dugn.3416, vL. 496/484.3, prachtig