1786, 1½ Eeuwfeest, 150 jaar Universiteit van Utrecht, Vz. wapen der Universiteit besloten met rozet, med. J. Meyer, eenzijdige proefslag op koper plaatje 35mm. , vL.IX643, ruim prachtig