1912, Inauguration de la maison Wolfers-freres, Orfevrerie, Bruxelles, vz. oude en nieuwe boom waarom mannelijke en vrouwelijke figuren/korenaren en tekst, AE65mm., ruim zeer fraai/bijna prachtig