NEDERLAND, handelsvoorraad Koninksrijksmunten Willem II, Willem III en Wilhelmina, van de betere munten in alle kwaliteiten t/m fdc of de iets vaker voorkomende munten in de kwaliteiten prachtig t/m fdc, veel beter materiaal één of enkele malen aanwezig en netjes geprijsd o.a. Gulden 1901(5x), interessant voor de (Intenet)handelaar, in 2 albums