WERELD, prachtig oud avonturen lot w.o. Duitse Staten vanaf de 16e eeuw met groot zilver, ook Rusland vanaf de 18e eeuw, Engeland vanaf de 18e eeuw etc. etc., in 2 cassettes en los, in doos