1E HELFT 19E EEUW, Maartensz. Harpertz. Tromp, med. I Pool, naslag vervaardigt op de 's Rijksmunt, 1e helft 19e eeuw, vz. bortsbeeld naar voren, zeeslag, zilver 70.5mm., v.L.II 376/364.2, prachtig