1856, 1e Eeuwfeest Fundatie van Renswoude, Bb. Marie Duyst van Voorhout/3 Genii met de wapenschilden van Delft, 's Gravenhage en Utrecht, Dirks 778, zilver 69mm., bijna prachtig