LEEUWARDEN, Denier of penning van Bruno III van Brunswijk (1038-1057) geslagen te Leeuwarden, centraal BRVN, bovenste randschrift: LIAV Onderste: VERO, kz. gekroond portret van de Duitse keizer met scepter naar rechts, vdCh.II.7, zeer fraai