10 Gulden bankbiljet, type 1945 II, Mev.46-2, AV.35.1a, bijna zeer fraai en 10 Gulden bankbiljet, type 1949, Mev.47-1, AV.35A.1, bijna prachtig, en Mev.48/1a, AV.36,1a,b, prachtig