Zilveren rijder 1672, Piedfort, |geslagen op dubbel gewicht|, ridder te paard rijdend naar rechts boven gekroond provinciewapen, Kz. Gekroond generaliteitswapen gehouden door twee leeuwen, 1672 in cartouche, Delm.1014a(RR) zeer zeldzaam, prachtig