3 Gulden 1680, klimmende leeuw naar links, kz. gekroond Generaliteitswapen tussen waardeaanduiding, geslagen volgens het besluit van 1679 met stempels gesneden door Drappentier, Delm.1127, uiterst zeldzaam, bijna prachtig