1929, Amsterdam, 13e Oogheelkundig Congres, door C.J. van der Hoef, Uil met kaars, wat baet er kaers of bril als den Uyl niet sien wil, kz. gestileerde Nederlandse leeuw met omschrift, brons 50mm., prachtig