Halve leeuwendaalder 1589, op Hollandse voet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhandaan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand het vereenvoudigde provinciewapen (leeuw met kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ORDI - TRA.VA.HOL Kz: Klimmende leeuw
rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.877, Cnm.2.43.60, bijna prachtig