Kavel 575

Provinciaal - Utrecht, Provincie 1581-1795
Kavel 575
Daalder van 30 stuiver 1685, Vz: Onder twee vruchtdragende lauwertakken het gekroonde provinciewapen zonder hartschild gehouden door twee klimmende leeuwen; eronder in een cartouche in twee regels CONCORDIA RES / PARVÆ CRESCUNT Kz: De gekroonde wapens van het Bisdom en het graafschap Holland en daaronder van de stad Utrecht, geflankeerd door links de gekroonde wapens van Amersfoort en Wijk bij Duurstede en rechts van Rhenen en Montfoort. Langs de bovenrand MO.NO.ORD.TRAIECT. , gesplitste waardeaanduiding eronder en jaartal met Romeinse 1 langs de onderrand, Delm.1086, Cnm.2.43.108, bijna prachtig
Opbrengst: € 340