Kavel 14

Gelderland - Provincie Gelderland 1581-1795
Kavel 14
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1606, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.825, Cnm.2.17.105, zeer fraai