Kavel 200

Utrecht - Provincie Utrecht 1581-1795
Kavel 200
Halve gouden rozenobel op Engelse voet z.j., Vz: Gekroonde en geharnaste vorst met geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het provinciewapen in de linker, frontaal staande in een schip met een roos op het boord en een vaan met een klimmende leeuw op de achtersteven .MONE - NO -VA.ORDIN.TRAIECTEN Kz: Binnen een dubbellijnige (ononderbroken lijn en parellijn) achtpas een stralende zon met daaromheen radiaal en om en om geplaatst vier gekroonde klimmende luipaarden en vier lelies CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT. mt tadswapen, Delm.960, Cnm.2.43.33, zeer fraai
Opbrengst: € 840