Dubbele stuiver (15)78 met klop, Vz. gekroonde adelaar uit het stadswapen VRGEN.NECESS schuinstaand wapen van het Oversticht DAVEN.30:OC.78, Kz. binnen een bladerkrans de waardeaanduiding in Romeinse cijfers, Cnm.2.12.89, gaatje overigens zeer fraai/prachtig