Willem V van Beieren (1345-1389), Dubbele Groot of plak emissie 1367/68, Zittende leeuw met tournooihelm binnen polylobe GVILLELMVS:DVX:, Kz. kort gebloemd kruis met dubbel omschrift MONETA eikenblad DE eikenblad HLANDIA, Grolle 17.5.2, zeer fraai