Jan van Beieren (1421-1425), ex Bisschop van Luik, als Pandheer van Holland, dubbele groot of tuin van 16 penningen emissie 1422, naar links lopende leeuw IOH:DVX:BAVA:FILI:HANONIE:HOLLAND:ZZ, in de afsnede HOLD, Kz. gevoet kruis, in de hoeken toernooihelmen en wapentjes, Grolle 20A.5.5, zeer fraai