VIANEN, St. Henricusdaalder z.j., Vz. klimmende leeuw, het wapen van Brederode-Vianen aan een lint in de klauwen houdend, mmt. liggend kruis MONE.NO.HENRICI.DO.DE.BRE.LI.D.VY., kz. gekroond borstbeeld van St.Henricus ten halve lijve, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en in de rechterhand een scepter met liggend kruis SANCTVS.HENRICVS.IMPERATOR, Delm.647, CNM.2.45.7, zeer fraai