Halve gouden rijder 1619, groot model, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond provinciewapen MO.AVR.PRO.CONF - OE.BELG.GEL. mt Gelders kruis. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT, Delm.652, CNM.2.17.63, fraai/zeer fraai