Zeeuwse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1591, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MONETA.NO.ARG.COMIT.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal., Delm.926, CNM.2.49.44, zeer fraai, tot op heden onbekend jaartal