Stuiver 1727, Vz: Een ten halve lijve uit de baren naar boven komende leeuw Kz: In vijf regels: door mt burcht gesplitste waardeaanduiding / ZEE / LAN / DIA / jaartal, Verk.94.5, CNM.2.49.98, bijna prachtig