Duit 1754, kleine letters, Vz: In vijf regels: mt burcht tussen twee zesstralige sterren / ZEE / LAN / DIA / jaartal Kz: Gekroond provinciewapen in laat-renaissancestijl. De leeuw heeft een naar achteren gekrulde staart LUCTOR ET EMERGO, Verk.96.3, CNM.2.49.112, ruim zeer fraai, zeer zeldzame variant