Bernulphus 1027-1054, Denier of penning z.j. Deventer, borstbeeld van de bisschop van voren, BERNOLDVS, Kz. kort kruis met vier bolletjes in de hoeken, vdCh.1.1-5, iets uitgebroken, bijna zeer fraai