Snaphaanschelling van 6 stuiver 158Z, Vz: Provinciewapen, geplaatst op een weelderig versierd lang gelelied kruis MONE - NOVA - DONY - TRAI, Kz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar links galopperend paard,wel of niet verkort jaartal in de afsnede CON - COR.RES.PARVAE.CRES. - mt stadswapen, Delm.799, CNM.2.43.127, zeer fraai