Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1595, Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONE.BELGI.ORD.TRANSISVL. jaartal en mt Overijsselse leeuw Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mt kruis, Verk.136.2, CNM.2.38.56, zeer fraai