Dubbele stuiver 1677, Vz: In drie regels: ZW / OLLA / door mt stadswapen gesplitst jaartal Kz: Klimmende leeuw, ter weerszijden gesplitste waardeaanduiding, Verk.177.5, CNM.2.52.110, bijna zeer fraai