NIJMEGEN, Reinoud IV (1402-1423), ½ Meeuw of 2 Groot z.j., vz. twee schuin geplaatste Wapenschilden onder Toernooihelmen Reinald Dux IVL Z GELZ COZ, kz. lang gevoet kruis met leeuwtjes van Gelre en Gulik in de hoeken, vdCh.9.9, zeer fraai