Maria de Rijke van Bourgondie 1477-1482, dubbel vuurijzer 1478, type Ib., twee zittende leeuwen, daarboven vuurijzer en mmt. bloem in afsnede MARIA*DVCISSA*BG*COMIT*HO*, kz. wapen op kort gebloemd kruis, jaartal in omschrift, vGH.39.4a, fraai/bijna zeer fraai