WERELD, groot lot waarbij veel nederland met groot aantal zilveren munten. Ook enorm aantal centen unc., muntsets proof/fdc, diverse landen, los en engros. Verder ook nog een groot aantal postfrisse postzegels Nederland in kistjes, in 2 grote dozen en 2 houten kisten