ARMENIA, Levon I 1198-1219AD, AR Tram, getroonde koning frontaal met kruis en lelie "Levon is Koning der Armeniërs"/Patriarchaal kruis tussen twee leeuwen "bij Gods wil", Nercessian 295var., zeer fraai