MUNTGEWICHTDOOS, Amsterdam, 18e eeuws, vruchtenhout, met balans en diverse gewichtjes aan binnenzijde van deksel ingekleurd prentje waarop een door Mercurius en Neptunus gehouden Cartouche met de vermelding: deze gewichten maakt en verkoopt Paulus Dorsman, Essajeur en Balansemaker te Amsterdam, 13.5cm, met sluithaakje, prachtig