3 Gulden 1824, borstbeeld naar rechts, op de halsafsnede: Michaut, Kz. gekroond Nederlands wapen tussen 3-G, randschrift *GOD*ZY*MET*ONS*, mmt. Mercuriusstaf(Utrecht), muntmeestersteken brandende fakkel, Sch.246, originele kleur, prachtige patina, fdc, zeldzaam in deze zeer mooie kwaliteit