V.O.C., Utrecht, X Stuiver 1786, Staande Nederlandse maagd TVEMVR dicht bij hoed, Kz. generaliteitswapen tussen waarde X-St jaartal boven kroon, onder het wapen VOC, kabelrand, Scho.73c, zeer fraai/bijna prachtig