½ Scheepjesgulden 1802, Driemaster, grote mast onder A, daaronder jaartal tussen versiering INDIAE-BATAVORVM, Kz. generaliteitswapen tussen ½-G daarboven mt. ster van Enkhuizen MO:ARG:ORD:FOED:BELG:HOL:, kabelrand, Scho.490c, zeer fraai/prachtig