1909, Geboorte van Prinses Juliana, door A.Falise, Vorstelijk paar naar links, Kz. Nederlandse Maagd en leeuw bij Koninklijke wieg, JMP 1909 pag. 187, zilver 60mm., miniem hakje op rand, prachtig