1918, Betogingen tegen de Revolutie, door J.C. Wienecke, aanziend borstbeeld Willem van Oranje iets naar rechts. Kz. Prinses Juliana met door struisveren gesierde helm 'T WAS ORANJE 'T IS ORANJE 'T BLIJFT ORANJE BOVEN, KB.1300, brons 60mm., prachtig