1823, Carlo Felice van Savoye 1765-1831, Academie van Beeldende Kunst heropend, AE 46mm, prachtig, 1802-1803, J.D. le Roy 1724-1803 Frans architect, AE 42mm., ruim zeer fraai, Congrespenning Architecture, Paris 1889(totaal 3ex.)