1895, Louis Pasteur 1822-1895, Frans scheikundige en bioloog, ontdekker van het vaccin tegen hondsdolheid, plaquette AE 74x52.5mm., 1902 C. Bouchard 1837-1915, Frans pathaloog, plaquette 71x95mm., 1938, J.B. Ferrand, arts Ziekenhuis st. Joseph 1912-1938, alle prachtig, bijgevoegd 1895-1928, vaccinatiepenningen, AR en AE 41mm., zeer fraai/prachtig(totaal 5ex.)